|
dzisiaj: 11, wczoraj: 29
ogółem: 735 152
statystyki szczegółowe
1. RODZICE ZAWODNIKÓW
2. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach
3. FHU Wektor, Mirosław Brych, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
4. Centrum Handlowe Auchan Żory, ul. Francuska
5. Garden Stones, Żory, ul. Pszczyńska 52 B
6. Centrum Samochodowe Continental S.C., Mariusz Biazik, Żory, ul. Mickiewicza 1A,
7. Duo - Dentis gabinet stomatologiczny, Rafał Grząśko, Żory Przychodnia Elmed, os. Powstańców Śl.
8. Spoiwex Żory, ul.Boczna 6
9. Piekarnia Rehlis S. J., Żory, os. Sikorskiego 15
10. Atlas Tours
11. Bank Spółdzielczy w Żorach
12. Urząd Miasta Żory
13. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach
14. Sport Klinika Żory, ul. Bankowa 2
15. Centrum Rehabilitacyjne - Provita, Robert Trybulski, Żory, ul. Boczna 8
16. PRINT - MEDIA, Żory, os. Ks. Władysława
17. Junior Usługi Transportowe - Wojciech Ganiek
18. Nowe Miasto Żory, ul Boczna 6, Park Wodny Aquarion, ul. Wodzisławska 3a
19. Sieć Sklepów MIX Żory
20. ........
I Ty możesz zostać naszym PRZYJACIELEM !
Zapraszamy do współpracy !!!
24.01.21015 w HALI SPORTOWEJ W SUSZCU W TURNIEJU HALOWYM POD HONOROWYM PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA ŻORY NASZA DRUŻYNA ZAJĘŁA W KOŃCOWEJ KLASYFIKACJI II MIEJSCE.
szczegóły w rozwinięciu ...
Skład MKS Żory – Hartman Jakub - br, Muszyński Patryk - br, Jakubowski Piotr, Szymała Michał, Dyrda Jakub, Sztachelek Łukasz, Zawierucha Dawid, Stolarek Szymon, Szymczak Ariel, Smolak Piotr, Borowski Oktawian, Wiśniowski Kamil
Wyniki turnieju:
GKS Pierwszy Chwałowice – LKS Mizerów 1 : 1
RKP ROW Rybnik – KS Świerklany 2 : 1
Lukam Skoczów – MOSiR Polonia Łaziska 3 : 0
Płomień Ochojec – MKS Żory 0 : 8
GKS Pierwszy Chwałowice – RKP ROW Rybnik 0 : 1
LKS Mizerów – KS Świerklany 1 : 2
Lukam Skoczów – Płomień Ochojec 1 : 0
MOSiR Polonia Łaziska – MKS Żory 0 : 6
GKS Pierwszy Chwałowice – KS Świerklany 0 : 1
LKS Mizerów – RKP ROW Rybnik 0 : 0
MKS Żory – Lukam Skoczów 2 : 0
MOSiR Polonia Łaziska – Płomień Ochojec 1 : 2
Półfinały:
RKP ROW Rybnik – Lukam Skoczów 3 : 0
MKS Żory - KS Świerklany 2 : 0
Mecz o VII miejsce: GKS Pierwszy Chwałowice – MOSiR Polonia Łaziska 3 : 0
Mecz o V miejsce: LKS Mizerów – Płomień Ochojec 4 : 0
Mecz o III miejsce: Lukam Skoczów – KS Świerklany 1 : 3
FINAŁ: RKP ROW Rybnik – MKS Żory 0 : 0 karne: 2 : 0
Końcowa kolejność Turnieju:
I miejsce: RKP ROW Rybnik
II miejsce: MKS Żory
III miejsce: KS Świerklany
IV miejsce: KP Lukam Skoczów
V miejsce: LKS Mizerów
VI miejsce: Płomień Ochojec
VII miejsce: GKS Pierwszy Chwałowice
VIII miejsce: MOSiR Polonia Łaziska G.
Wyróżnieni zawodnicy:
Najlepszy strzelec – DYRDA JAKUB (MKS Żory) – 4 bramki
Najlepszy zawodnik – KOCZWARA PATRYK (RKP ROW RYBNIK)
Najlepszy bramkarz – HELBIG ŁUKASZ (RKP ROW RYBNIK)